Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargonun teslim süresi kargo firmasının teslimat politikasına ve adrese göre değişiklik gösterebilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin temin edilememesi durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacaktır.

sitemiz, online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir veya baskısı tükendiği için tedarik edilemeyebilir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış veya temin edilemez durumda ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir

Kapat